17 travel inventions we need right now

Řešení SOLIDWORKS® Data Management nabízejí řadu aplikací s možnostmi rychlé a efektivní správy datových souborů a dokumentace s cílem maximalizovat produktivitu a zlepšit kvalitu produktu.

SOLIDWORKS PDM

Řešení pro správu produktových dat (PDM) SOLIDWORKS® vám pomohou mít konstrukční data pod kontrolou a podstatně zlepší způsob, jakým vaše týmy spolupracují a jak spravují vývoj výrobků.

SOLIDWORKS Manage

SOLIDWORKS® Manage je sada pokročilých nástrojů pro správu dat, která využívá schopností správy souborů SOLIDWORKS PDM Professional a pomocí interaktivních nástěnek a zpráv přidává výkonné funkce pro správu projektů, procesů a položek.

Správa dat a životního cyklu v cloudu

Správa dat a životního cyklu produktů na platformě 3DEXPERIENCE. Pomáhá zlepšit obchodní obratnost a s její pomocí můžete uvádět své výrobky na trh rychleji.

EXALEAD OnePart

Hledání a využití již dříve navržených dílů, 2D a 3D návrhů i související produktové a výrobní dokumentace za účelem minimalizace duplicitní práce.

Řešení pro inovace

Bezpečné uložení, správa a organizování spolupráce a obsahu v reálném čase na platformě 3DEXPERIENCE - optimální řešení pro průmyslové inovace.

Zkušenost uživatele Prent Corporation

Prostředí SOLIDWORKS pro nás představuje lepší řešení z několika důvodů. Snadněji se používá – ve skutečnosti ho znají mnozí konstruktéři vycházející čerstvě ze škol, což snižuje požadavky na jejich školení – lépe se zavádí u našich zákazníků a partnerů a za nejlepší cenu poskytuje integrované nástroje pro navrhování, analýzy a správu dat.

Steve Zimmerman

Chief Information Officer

Další informace o řešeních SOLIDWORKS